דף הבית | שירות הדרכה ומקצוע, משרד החקלאות | Israeli Extension Service
מפת אתר
English عربي
אגפים ותחומים

כלים ומאגרי מידע


אנשי קשר
מרכז מידע שירות ההדרכה והמקצוע
מקדמי השקיה
מאגר מידע שיווקי
מטאורולוגיה חקלאית

מה חדש

 • חלקת המחקר בגפן במו"פ לכיש

  29/07/2014

  חלקת המחקר בגפן במו"פ לכיש

  ביצוע המחקרים במו"פ לכיש  מהווים את אחת המשימות החשובות של מדריכי אגף הפירות בשה"מ. בשנים האחרונות נטעו בחוות המחקר בלכיש חלקות הדרים, אפרסק, רימון, גפן, תאנה, שקד, זית  גויאבה, אפרסמון - ועוד היד נטויה. המטרה העיקרית של חלקות המחקר היא לבדוק השפעות של מים באיכויות שונות על מיני הפירות וללמוד כיצד לגדל את המטעים השונים בצורה המיטבית, באיכויות המים השונות.​

 • הכנס ה-26 למגדלי הבקר בשיתוף IDF

  29/06/2014

  הכנס ה-26 למגדלי הבקר בשיתוף IDF

  ​השנה יתקיים הכנס השנתי למדעי הבקר בין התאריכים 29-27 באוקטובר בצמוד לכנס הפסגה הבינלאומי של ה IDF, כך שהיומיים הראשונים יתנהלו כרגיל בעברית, וביום השלישי (29.10.14) המושבים של הכנס השנתי וה IDF יהיו משותפים.לבאי הכנס הישראלי שירשמו ליומיים ומעלה לכנס מדעי הבקר, יוכלו להיכנס בצורה חופשית גם לכנס IDF. הרישום לכנס מדעי הבקר יחל במהלך חודש אוגוסט 2014.    

 • פרס ישראל לפרופ' יעקב קטן

  23/06/2014

  פרס ישראל לפרופ' יעקב קטן

  פרופ' יעקב קטן זכה בפרס ישראל על תרומתו ופעילותו בחקר מדעי החקלאות וחקר מדעי הסביבה, שיוענק לו ביום העצמאות הקרוב. הפרס ניתן כאות הוקרה על מחקר מחלות צמחים, ובעיקר מחלות שורש, ועל פיתוח שיטת החיטוי הסולארית אשר נחשבת כידידותית לסביבה, שיטה אשר פותחה על-ידי פרופ' יעקב קטן וצוותו וזכתה להכרה בינלאומית.

 • עלון ענף פרחים מספר 11

  12/06/2014

  עלון ענף פרחים מספר 11

  ​עלון ענף הפרחים יוצא לאור אחת לרבעון, נכתב על ידי מדריכי תחום פרחים בשירות ההדרכה והמקצוע, חוקרים ופעילים בענף. עורכים יחיאל שטיינץ ודובי וולפסון.

פרסומים חדשים

לכל המאמרים
לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
שלח לחבר
  
שתף/שמור